Information:

These games are regulated in Curacao, you are leaving Malta jurisdiction!

Join Whatsapp

Results

May 26, 2018
Time Match League Results
1 Neva D : Kolomyagi-47 Russia
Saint Petersburg First League
  • HT: 1:0
  • FT: 1:2
B 1908 Amager : AB Taarnby Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 2
  • HT: 2:0
  • FT: 3:0
Puskas Akademia : Debreceni Hungary
U19 League
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
FC Skanderborg : Randers Freja Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 4
  • HT: 2:2
  • FT: 5:3
EPS : EIF Akademi Finland Amateur
3 Division Helsinki/uusimaa 1
  • HT: 1:1
  • FT: 1:1
IK Sirius FK : FC Djursholm Sweden Amateur
U19, Allsvenskan, Norra
  • HT: 3:1
  • FT: 4:2
1 FC Slovacko : Slavia Prague Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 1:3
  • FT: 1:5
Buriram United FC : Air Force United FC Thailand
Thai League 1
  • HT: 2:0
  • FT: 5:0
Police Tero FC : Navy Football Club Thailand
Thai League 1
  • HT: 4:0
  • FT: 6:3
Avangard-2 Kursk : Smolensk Russia
Zone Chernozemeye
  • HT: 1:0
  • FT: 3:0
FK Auda : SK Super Nova Latvia
1.Division
  • HT: 0:1
  • FT: 0:4
Skf Zilina : Slc Banska Bystrica Slovakia
1. League Women
  • HT: 3:1
  • FT: 7:1
Arka Gdynia : Lech Poznan Poland
CLJ, West
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
Madla : Aassiden Norway
3rd Division, Group 3
  • HT: 1:1
  • FT: 2:2
FC Nitra : Zemplin Michalovce Slovakia
1. League Women
  • HT: 5:0
  • FT: 9:0
Bohemians Dublin : Longford Town Ireland
U19 Northern Elite Division
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
FK Kairat Akademija Alma. : FK Baikonur Kazakhstan
1. Division
  • HT: 0:0
  • FT: 0:1
Sola : Pors Grenland 1 Norway
3rd Division, Group 3
  • HT: 0:1
  • FT: 2:1
Vsk Arhus : HIK Hellerup Denmark
2nd Division, Relegation
  • HT: 1:0
  • FT: 1:2
Football Academy Of Kono. : Quasar Samara Russia
Zone Privolzhye
  • HT: 0:0
  • FT: 3:1
Tatran Presov : Nmsk 1922 Bratislava Slovakia
1. League Women
  • HT: 1:1
  • FT: 1:1
Kvant Obninsk : FC Znamya Noginsk Russia
Zone Moskovskaya Oblast A
  • HT: 2:1
  • FT: 3:2
Sukhothai FC : Ratchaburi FC Thailand
Thai League 1
  • HT: 1:1
  • FT: 3:2
Tarup-paarup IF : Varde IF Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 3
  • HT: 1:0
  • FT: 1:2
Akron Tolyatti : Sdusshor-volga-m Russia
Zone Privolzhye
  • HT: 2:0
  • FT: 2:0
Juventus Turin : AS Roma Italy
Campionato Primavera, Playoffs
  • HT: 0:0
  • FT: 1:1
Kolding BK : Ballerup Skovlunde Fodbo. Denmark
Elitedivisionen, Women, Championship round
  • FT: 3:0
Ytterhogdals IK 1921 : Bodens BK Sweden
Division 2, Norrland
  • HT: 1:1
  • FT: 2:2
Chiangrai United : Nakhon Ratchasima FC Thailand
Thai League 1
  • HT: 1:2
  • FT: 1:2
FK Krasnoznamensk : Dussh Krasnoznamensk Russia
Moscow Region Championship
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
Levadia Tallinn : Parnu JK Vaprus Estonia
Premium Liiga
  • HT: 2:0
  • FT: 6:1
Warta Poznan : Zielona Gora Poland
CLJ, West
  • HT: 4:0
  • FT: 4:2
FC Smolevichi : Dinamo Minsk Reserve Belarus
Vysshaya Liga Dublery (reserve L)
  • HT: 0:1
  • FT: 0:3
Viljandi JK Tulevik : FC Kuressaare Estonia
Premium Liiga
  • HT: 0:1
  • FT: 1:3
Seongnam Ilhwa : Daejeon Citizen FC South Korea
K-League Challenge
  • HT: 1:1
  • FT: 4:2
Cracovia Krakow : Mosp Bialystok Poland
CLJ, East
  • HT: 3:0
  • FT: 3:0
Konstantinovskoye-okrug : Tsarskoye Selo 1 Russia
Saint Petersburg First League
  • HT: 1:0
  • FT: 3:1
Roa : Arna-Bjornar Norway
Toppserien, Women
  • HT: 0:1
  • FT: 2:2
Piast Gliwice : Podbeskidzie Bielskobial. Poland
CLJ, West
  • HT: 0:0
  • FT: 0:2
UD Granadilla Tenerife : Atl. Madrid Spain
Cup, Women
  • HT: 0:0
  • FT: 0:2
Salos Szczecin : Gornik Zabrze 1 Poland
CLJ, West
  • HT: 0:1
  • FT: 0:2
Hai Phong : K. Khanh Hoa Vietnam
V-League
  • HT: 2:0
  • FT: 3:0
Legia II Warszawa : GKS Wikielec Poland
III Liga
  • HT: 1:1
  • FT: 1:2
Miedz Legnica : Lechia Gdansk Poland
CLJ, West
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
Hoang Anh Gia Lai : Song Lam Nghe An Vietnam
V-League
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
Chemelil Sugar FC : Sony Sugar FC Kenya
Premier League
  • FT: 0:1
Wisla Plock : Legia Warszawa Poland
CLJ, East
  • FT: 2:2
FK Sakuona Plikiai : Kedainiai Nevezis Lithuania
LFF Cup
  • HT: 0:2
  • FT: 1:5
Karvina : Bohemians 1905 1 Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
FC Dunarea Calarasi : Chindia Targoviste Romania
Liga 2
  • HT: 0:0
  • FT: 0:0
Sydney United : Marconi Stallion Australia
NPL, New South Wales
  • FT: 2:2
Gfa : Southern Myanmar United Myanmar
National League
  • FT: 1:2
Videoton FC : Illes Akademia Haladas Hungary
U19 League
  • HT: 0:1
  • FT: 0:4
Zvezda Lyubertsy : Fk Medvedi Russia
Moscow Region Championship
  • HT: 0:3
  • FT: 2:3
Opava : 1.fk Pribram Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 0:2
  • FT: 0:2
Viktoria Plzen : FC Banik Ostrava Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 3:0
  • FT: 4:1
MFK Frydek Mistek : FC Fastav Zlin Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 0:1
  • FT: 0:6
Kotelniki : Dzhaz Elektrostal Russia
Moscow Region Championship
  • HT: 2:0
  • FT: 4:0
Dandenong Thunder : Melbourne Knights Australia
NPL, Victoria
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
FC Ozery : Kristall-zarechye Russia
Moscow Region Championship
  • HT: 4:0
  • FT: 6:1
Slovan Bratislava : Ruzomberok Slovakia
U19 1. Liga
  • HT: 0:0
  • FT: 0:2
Tatran Presov : MSK Zilina Slovakia
U19 1. Liga
  • HT: 1:0
  • FT: 1:3
FC Hradec Kralove : FK Teplice Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 0:0
  • FT: 2:0
Suwon FC : Gwangju FC South Korea
K-League Challenge
  • HT: 0:0
  • FT: 0:1
Sport Podbrezova : Spartak Trnava Slovakia
U19 1. Liga
  • HT: 0:1
  • FT: 1:2
Nitra : Trencin Slovakia
U19 1. Liga
  • HT: 0:1
  • FT: 1:3
Vityaz UFA : FC Shakhtar Korkino Russia
Zone Ural/western Siberia
  • HT: 2:0
  • FT: 2:1
FK Mlada Boleslav : Sparta Prague Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 1:1
  • FT: 2:1
Ceske Budejovice : Sigma Olomouc Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 0:1
  • FT: 1:3
AC Sparta Prague : SK Slavia Prague Czech Republic
1. Liga, Women, Group A
  • HT: 1:0
  • FT: 3:0
FC Zbrojovka Brno : FC Pardubice Czech Republic
U19 1st Division
  • HT: 1:0
  • FT: 1:1
  • PEN: 4:5
1 Knox City FC : Mooroolbark SC Australia
Victoria State League 2, South East
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
Bonnyrigg W. E. : Sydney Olympic Australia
NPL, New South Wales
  • FT: 1:0
Hume City : Pascoe Vale Australia
NPL, Victoria
  • FT: 2:1
Magpies Crusaders United : North Queensland United Australia
NPL, Queensland
  • FT: 3:1
Sorrento : ECU Joondalup Australia
NPL, Western Australia
  • FT: 1:2
Bialystok : Wisla Krakow Poland
CLJ, East
  • FT: 1:2
Rakhine United : Sangaing United Myanmar
National League
  • FT: 1:0
Sutherland Sharks : Rockdale City Suns Australia
NPL, New South Wales
  • HT: 0:1
  • FT: 0:1
1 Brisbane City FC : Moreton Bay United Australia
NPL, Queensland
  • HT: 0:1
  • FT: 1:2
Adelaide Olympic : Para Hills Australia
NPL, South Australia
  • FT: 1:0
FC Hradec Kralove : Dukla Praha Czech Republic
1. Liga, Women, Group B
  • HT: 1:2
  • FT: 2:3
FC Slovan Liberec : Lokomotiva Brno Horni He. Czech Republic
1. Liga, Women, Group B
  • HT: 3:1
  • FT: 4:1
Annerley : St George Willawong FC 1 Australia
Brisbane Capital League 1
  • HT: 4:1
  • FT: 5:1
ZCE Plzen : SK Aritma Praha Czech Republic
Divize A
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
Luhacovice : TJ Jurinka Czech Republic
Krajsky Prebor
  • HT: 1:0
  • FT: 2:1
FC Pisek : SK Prevysov Czech Republic
CFL
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
2 Vysehrad : SK Benesov Czech Republic
CFL
  • HT: 1:1
  • FT: 1:2
SK Motorlet Praha : Sportovni Sdruzeni Ostra. 1 Czech Republic
Divize B
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
FK Cechie Vykan : FK Kraluv Dvur Czech Republic
Divize C
  • HT: 0:2
  • FT: 3:3
  • PEN: 6:4
Sichuan Annapurna : Shenzhen Pengcheng China
China League 2, South
  • HT: 3:0
  • FT: 4:0
Tj Sokol Semin : Sk Recany Nad Labem 2 International Clubs
Club Friendly Games
  • HT: 2:2
  • FT: 4:2
CS Afumati : Metaloglobus Bucuresti Romania
Liga 2
  • HT: 2:0
  • FT: 2:1
Hang Yuen : National Sports Training. Chinese Taipei
Intercity League
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
AFC Uta Arad : Acs Dacia Unirea Braila Romania
Liga 2
  • HT: 1:3
  • FT: 1:5
Eastern Suburbs FC : Gold Coast United Australia
NPL Queensland, Women
  • HT: 1:2
  • FT: 3:3
Stallion FC : Ceres-Negros FC Philippines
Philippines Football League
  • HT: 2:0
  • FT: 2:3
Brisbane Strikers : Queensland Lions Australia
NPL, Queensland
  • HT: 0:0
  • FT: 0:1
Foresta Suceava : CS Sportul Snagov Sa Romania
Liga 2
  • HT: 0:5
  • FT: 0:11
AS Stiinta Miroslava : CS Luceafarul Oradea Romania
Liga 2
  • HT: 0:2
  • FT: 1:4
Hainan Haihan : Nantong Zhiyun China
China League 2, South
  • HT: 0:0
  • FT: 0:0
Zibo Sunday : Jilin Baijia FC China
China League 2, North
  • HT: 0:1
  • FT: 0:3
Port Melbourne Sharks : South Melbourne Australia
NPL, Victoria
  • FT: 4:2
MT Gravatt Hawks : Brisbane Knights Australia
Brisbane Premier League
  • FT: 0:2
Olympic FC : Western Pride Australia
NPL, Queensland
  • FT: 1:0
North Pine : The Gap Australia
Brisbane Premier League
  • FT: 1:1
Suzhou Jinfu : Hefei Guiguan China
China League 2, South
  • HT: 2:1
  • FT: 3:1
Heilongjiang Lava Spring : Shanghai Shenxin China
China League
  • HT: 1:1
  • FT: 2:1
Virginia United : Centenary Stormers Australia
Brisbane Premier League
  • FT: 1:2
Bayside United : Acacia Ridge Australia
Brisbane Premier League
  • FT: 1:0
Yinchuan Helanshan : Jiangsu Yancheng Dingli . China
China League 2, North
  • FT: 1:0
1 Dandenong Thunder U20 : Melbourne Knights FC 1 Australia
U20 Victoria Premier League
  • HT: 1:1
  • FT: 2:1
Changchun Huaxin : Wuhan Jiangda China
Super League, Women
  • HT: 0:0
  • FT: 2:0
Perth Glory FC : Perth SC Australia
NPL, Western Australia
  • HT: 0:0
  • FT: 2:0
Yanbian Beiguo : Qingdao Jonoon China
China League 2, North
  • HT: 0:0
  • FT: 0:1
Tokyo Verdy : Ehime FC Japan
J.League 2
  • HT: 0:0
  • FT: 0:0
Tokushima Vortis : Matsumoto Yamaga FC Japan
J.League 2
  • HT: 0:1
  • FT: 1:1
Kitchee SC : Wofoo Tai Po Hong Kong
FA Cup
  • HT: 0:0
  • FT: 2:1
Ashfield SC : Rockingham City Fc Australia
West State League Division 1
  • HT: 2:1
  • FT: 3:2
Edgeworth FC : Valentine FC Australia
NPL, Northern New South Wales
  • FT: 1:0
Queensland Thunder : Redlands United Australia
NPL, Queensland
  • FT: 3:0
Balcatta : Bayswater City Australia
NPL, Western Australia
  • FT: 1:4
Stirling Lions : Inglewood United Australia
NPL, Western Australia
  • FT: 0:1
Joondalup United : Armadale SC Australia
NPL, Western Australia
  • FT: 1:3
Floreat Athena : Forrestfield United Australia
NPL, Western Australia
  • FT: 1:1
Subiaco AFC : Cockburn City Australia
NPL, Western Australia
  • FT: 0:2
Shenyang City FC : Baoding Rongda China
China League 2, North
  • FT: 2:1
Hebei Jingying : Shenyang Dongjin China
China League 2, North
  • FT: 2:0
Sutherland Sharks : Rockdale City Suns Australia
U20 NSW Premier League
  • HT: 1:1
  • FT: 1:2
Annerley : George Willawong Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
  • HT: 2:0
  • FT: 4:0
Southport Reverse : Mudgeeraba Reserve Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
  • HT: 1:0
  • FT: 1:1
Hasus TSU FC : Royal Blues FC Chinese Taipei
Intercity League
  • HT: 4:0
  • FT: 6:1
FC Gifu : Niigata Albirex Japan
J.League 2
  • HT: 1:1
  • FT: 2:1
Kyoto Sanga FC : Yokohama FC Japan
J.League 2
  • HT: 0:0
  • FT: 0:2
Sunshine Coast Fire : Cairns FC Australia
NPL, Queensland
  • FT: 1:2
Cerezo Osaka Sakai Ladie. : JEF United Ichihara Chib. Japan
Nadeshiko League, Div. 1, Women
  • HT: 0:0
  • FT: 0:1
Adelaide Blue Eagles : Salisbury United Australia
South Australia State League
  • HT: 2:1
  • FT: 2:1
Sturt Lions : West Adelaide FC Australia
NPL, South Australia
  • HT: 1:0
  • FT: 1:1
Adelaide City : Campbelltown City Australia
NPL, South Australia
  • FT: 0:3
Metro Stars : West Torrens Birkalla Australia
NPL, South Australia
  • FT: 2:0
Croydon Kings : South Adelaide FC Australia
NPL, South Australia
  • FT: 1:3
Box Hill United SC : Whittlesea Ranges Australia
Victoria Npl2, East
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
FC Osaka : Tokuyama University Japan
Emperor Cup
  • HT: 1:0
  • FT: 3:0
Brimbank Stallions FC : Fitzroy City SC Australia
Victoria State League 2, North West
  • HT: 2:0
  • FT: 5:1
Ventforet Kofu : Oita Trinita Japan
J.League 2
  • HT: 5:1
  • FT: 6:2
Keilor Park SC : Geelong Australia
Victoria State League 1, North West
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
Eastern Lions SC : Werribee City FC Australia
Victoria Npl2, East
  • HT: 1:2
  • FT: 1:2
Dandenong City SC : Ballarat City FC Australia
Victoria Npl2, East
  • HT: 1:0
  • FT: 2:2
North Sunshine Eagles SC. : Hoppers Crossing SC Australia
Victoria State League 1, North West
  • HT: 2:0
  • FT: 4:0
Gamba Osaka : FC Tokyo Japan
J-League 3
  • FT: 2:4
1 Kingborough Lions : Launceston City Australia
NPL, Tasmania
  • HT: 0:3
  • FT: 1:5
Lambton Jaffas FC : Lake Macquarie City FC Australia
NPL, Northern New South Wales
  • FT: 2:1
1 Broadbeach United : Palm Beach Sc Australia
Gold Coast Veto League 1
  • HT: 3:1
  • FT: 4:1
Nittaidai FC : Kanagawa Sagamihara Japan
Nadeshiko League, Div. 1, Women
  • HT: 0:1
  • FT: 1:2
Yokohama FC Seagulls : Ehime FC Japan
Nadeshiko League, Div. 2, Women
  • HT: 0:0
  • FT: 1:1
NTV Beleza : Vegalta Sendai Japan
Nadeshiko League, Div. 1, Women
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
Nagano Parceiro : Niigata University Hw Japan
Emperor Cup
  • HT: 2:1
  • FT: 3:2
Clarence United FC : Devonport Strikers Australia
NPL, Tasmania
  • FT: 0:5
1 Tadotsu FC : Kumamoto Tokai Universit. 1 Japan
Emperor Cup
  • HT: 0:1
  • FT: 2:2
  • OT: 2:2
  • PEN: 7:5
Nara Club : Kanazawa Seiryo Universi. Japan
Emperor Cup
  • HT: 0:0
  • FT: 2:0
Kochi United SC : Mitsubishi Mizushima FC Japan
Emperor Cup
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
Iwaki FC : Sony Sendai Japan
Emperor Cup
  • HT: 1:1
  • FT: 1:2
Arterivo Wakayama : Honda FC Japan
Emperor Cup
  • HT: 1:1
  • FT: 1:1
  • OT: 2:3
Saurcos Fukui : Chukyo University Japan
Emperor Cup
  • HT: 0:0
  • FT: 0:0
  • OT: 2:3
Sakushin Gakuin Universi. : Reinmeer Aomori Japan
Emperor Cup
  • HT: 1:2
  • FT: 2:2
  • OT: 3:3
  • AP: 11:12
May 25, 2018
Time Match League Results
New Farm United Reserves. : Toowong Reserve Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
  • HT: 0:5
  • FT: 0:6
Bardon Latrobe : Westside Reserves Australia
Brisbane Capital League 2 Reserve
  • HT: 1:0
  • FT: 3:1
ESL : Werribee City Fc Australia
U20 Victoria Premier League 1
  • HT: 1:0
  • FT: 4:0
La Galaxy : San Jose Earthquakes USA
Major League Soccer
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
Box Hill United : Whittlesea Ranges Australia
U20 Victoria Premier League 1
  • HT: 1:1
  • FT: 2:1
Portland Thorns FC : Utah Royals FC USA
National Women's Soccer League
  • HT: 2:0
  • FT: 2:0
Sounders FC U23 : Tss FC Rovers USA
Premier Development League
  • HT: 1:0
  • FT: 2:2
Orange County SC U23 : FC Golden State Force USA
Premier Development League
  • HT: 2:0
  • FT: 2:1
Broadbeach United : Palm Beach Sc Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
  • HT: 4:0
  • FT: 6:0
Victoria Highlanders : Lane United FC USA
Premier Development League
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
Calgary Foothills FC : Portland Timbers U23 USA
Premier Development League
  • HT: 3:1
  • FT: 3:1
2 FBC Melgar : Ayacucho FC 1 Peru
Primera Division, Apertura
  • HT: 2:0
  • FT: 3:0
Houston Dynamo : New York City FC USA
Major League Soccer
  • HT: 1:1
  • FT: 3:1
University of Tasmania : Clarence United FC Australia
Tasmania Challenge League
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
Coritiba PR : Vila Nova GO 1 Brazil
Brasileiro Serie B
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
Kaw Valley FC : Wsa Winnipeg USA
Premier Development League
  • HT: 1:0
  • FT: 2:1
1 Tecnico Universitario : Independiente Del Valle 2 Ecuador
Serie A, Primera Etapa
  • HT: 1:0
  • FT: 2:1
Toronto FC : FC Dallas USA
Major League Soccer
  • HT: 0:1
  • FT: 0:1
Corpus Christi FC : Texas United USA
Premier Development League
  • HT: 0:1
  • FT: 2:4
Nacional Asuncion : Club Guarani Paraguay
Primera Division, Apertura
  • HT: 0:0
  • FT: 3:0
Western Mass Pioneers : Portland Phoenix USA
Premier Development League
  • HT: 0:0
  • FT: 1:1
Cincinnati Dutch Lions : West Virginia Chaos USA
Premier Development League
  • HT: 0:1
  • FT: 1:3
3 Serbian White Eagles : FC Vorkuta Canada
Canadian Soccer League
  • HT: 1:0
  • FT: 1:1
Dayton Dutch Lions : Derby City Rovers USA
Premier Development League
  • HT: 2:1
  • FT: 5:1
North Carolina FC : Atlanta United 2 USA
United Soccer League
  • HT: 2:0
  • FT: 4:0
Ottawa Fury FC : Bethlehem Steel FC USA
United Soccer League
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
Trinidad and Tobago : St Kitts And Nevis International
Concacaf Caribbean World Cup Qualifying , Women
  • HT: 0:1
  • FT: 1:1
Sportivo Trinidense : Rubio Nu Paraguay
Segunda Division
  • HT: 0:1
  • FT: 2:1
Atletico Goianiense : Oeste SP Brazil
Brasileiro Serie B
  • HT: 2:1
  • FT: 2:2
Avai SC : Paysandu PA Brazil
Brasileiro Serie B
  • HT: 1:0
  • FT: 3:1
Ogden City SC : FC Tucson USA
Premier Development League
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
CA 3 de Febrero : Independiente Fbc Paraguay
Primera Division, Apertura
  • HT: 0:1
  • FT: 0:2
Grenada : Dominica International
Concacaf Caribbean World Cup Qualifying , Women
  • HT: 0:1
  • FT: 1:1
AL Hilal : AL Shorta AL Gadarif Sudan
Premier League
  • HT: 2:0
  • FT: 3:1
Bolivia : Netherlands International Youth
U21 Friendly Games
  • HT: 1:2
  • FT: 1:4
IA Akranes : Njarovik Iceland
1 deild
  • HT: 1:1
  • FT: 2:2
Cd Union Tejina : Atletico Union Guimar International Youth
U19 Club Friendly Games
  • HT: 0:1
  • FT: 1:1
Teshrin : Al Wahda Club Syria
Cup
  • HT: 0:0
  • FT: 2:1
Wexford : Finn Harps FC Ireland
First Division
  • HT: 0:0
  • FT: 1:1
Kuwait : Egypt International
Int. Friendly Games
  • HT: 1:0
  • FT: 1:1
Cobh Ramblers : Shelbourne Dublin FC Ireland
First Division
  • HT: 0:1
  • FT: 0:3
Saint Patrick's Athletic. : Cork City FC Ireland
Premier Division
  • HT: 0:1
  • FT: 1:3
Waterford United FC : Derry City FC Ireland
Premier Division
  • HT: 3:0
  • FT: 4:0
Bohemians Dublin FC : Shamrock Rovers FC Ireland
Premier Division
  • HT: 0:0
  • FT: 1:1
Cabinteely FC : University College Dubli. Ireland
First Division
  • HT: 2:0
  • FT: 2:0
1 Sligo Rovers FC : Limerick FC Ireland
Premier Division
  • HT: 0:0
  • FT: 0:0
Athlone Town AFC : Longford Town FC 1 Ireland
First Division
  • HT: 1:0
  • FT: 1:1
Galway United FC : Drogheda United FC Ireland
First Division
  • HT: 0:0
  • FT: 0:1
Dundalk FC : Bray Wanderers AFC Ireland
Premier Division
  • HT: 3:0
  • FT: 5:0
AL Sharara : AL Jazira Champions League
Yemen President Cup
  • HT: 0:2
  • FT: 0:3
Haukar Hafnarfjordur : Vikingur Olafsvik Iceland
1 deild
  • HT: 0:0
  • FT: 0:1
SAO Caetano SP : Sao Bernardo SP Brazil
U20 Paulista 1st Division, Group 5
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
IFK Lidingo : IF Brommapojkarna 1 Sweden Amateur
U19, Allsvenskan, Norra
  • HT: 0:0
  • FT: 1:2
MTK Budapest FC : Kisvarda FC Hungary
NB II
  • HT: 1:1
  • FT: 2:3
Bragantino SP : Desportivo Brasil 1 Brazil
U20 Paulista 1st Division, Group 3
  • HT: 0:1
  • FT: 0:2
Esporte Clube Sao Bento : Ituano FC Brazil
U20 Paulista 1st Division, Group 3
  • HT: 0:1
  • FT: 0:2
Ferroviaria SP : Xv de Novembro Brazil
U20 Paulista 1st Division, Group 2
  • HT: 2:1
  • FT: 5:4
1 Greaker U19 : Lillestrom Sk U19 Norway
U19 NM Cup
  • HT: 0:5
  • FT: 1:8
SV Ried : KSV 1919 1 Austria
Erste Liga
  • HT: 2:0
  • FT: 7:1
IFK Eskilstuna : Scandinavian Fc Orebro Sweden Amateur
3 Division, Mellersta Götaland
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
Wiener Sportklub : SV Schwechat Austria Amateur
Regionalliga East
  • HT: 1:1
  • FT: 2:2
FC Eintracht Rheine : FC Gutersloh Germany Amateur
Oberliga Westfalen
  • HT: 0:0
  • FT: 2:0
ASK Ebreichsdorf : Admira Wacker II Austria Amateur
Regionalliga East
  • HT: 2:0
  • FT: 2:3
TSV Hartberg : SC Austria Lustenau Austria
Erste Liga
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
BW Linz : WSG Wattens Austria
Erste Liga
  • HT: 0:1
  • FT: 2:2
Sertolovo : Ekran-dina Russia
Saint Petersburg First League
  • HT: 1:0
  • FT: 5:1
Wacker Innsbruck : Floridsdorfer AC Austria
Erste Liga
  • HT: 0:1
  • FT: 0:2
SKU Amstetten : Rapid Vienna II Austria Amateur
Regionalliga East
  • HT: 0:2
  • FT: 1:2
FC Liefering : SC Wiener Neustadt Austria
Erste Liga
  • HT: 0:1
  • FT: 1:1
SV Innsbruck : SC Imst 1933 Austria Amateur
Tirol Liga
  • HT: 0:1
  • FT: 1:1
Excelsior/Barendrecht : ADO Den Haag Holland
Eredivisie, Women, Loser Round
  • HT: 0:0
  • FT: 1:2
Rot-weiss Hadamar : SC Waldgirmes Germany Amateur
Hessenliga
  • HT: 0:1
  • FT: 2:1
Achilles 29 : VV Alkmaar Holland
Eredivisie, Women, Loser Round
  • HT: 0:1
  • FT: 1:2
1 Austria Vienna II : SV Horn Austria Amateur
Regionalliga East
  • HT: 0:0
  • FT: 1:3
FC Victoria Rosport : Un Kaerjeng 97 Luxembourg
Division Nationale, Relegation/Promotion Playoff
  • FT: 2:0
Skarp : Floya Norway
3rd Division, Group 6
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
Hittarps IK : IS Halmia Sweden
Division 2, Vastra Gotaland
  • HT: 0:1
  • FT: 0:3
SV Wildon : FC Trofaiach Austria Amateur
Landesliga Steiermark
  • HT: 2:1
  • FT: 3:2
AB Gladsaxe : Greve Fodbold Denmark
2nd Division, Relegation
  • HT: 0:0
  • FT: 0:0
SK Batov 1930 : Nad Vlari Czech Republic
Krajsky Prebor
  • HT: 2:1
  • FT: 4:1
USV Gnas : TSV Pollau Austria Amateur
Landesliga Steiermark
  • HT: 0:1
  • FT: 2:1
Hedensted IF : Vejgaard B Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 4
  • HT: 0:2
  • FT: 0:2
Sv Burmoos : SV Kuchl 1 Austria Amateur
Salzburger Liga
  • HT: 2:1
  • FT: 3:2
Torslanda IK : Hisingsbacka FC Sweden
Division 2, Norra Gotaland
  • HT: 0:0
  • FT: 2:1
SC Neusiedl : Karabakh Wien Austria Amateur
Regionalliga East
  • HT: 0:4
  • FT: 2:4
FC Copenhagen : AGF Aarhus Denmark
Superligaen, European Playoffs
  • HT: 2:1
  • FT: 4:1
1 Falkenbergs FF : Varbergs Bois Sweden
Superettan
  • HT: 1:2
  • FT: 3:2
1 Leningrad : Severo-zapad Russia
Saint Petersburg First League
  • HT: 3:0
  • FT: 4:0
FC Tuerkiye : TUS Osdorf Germany Amateur
Oberliga Hamburg
  • HT: 1:1
  • FT: 5:5
SV Lendorf : SV Spittal/drau Austria Amateur
Kärntner Liga
  • HT: 1:1
  • FT: 3:1
Kjellerup IF : Kolding IF Denmark
2nd Division, Championship Group
  • HT: 0:2
  • FT: 1:3
Djurgarden : Taby FK Sweden Amateur
U19, Allsvenskan, Norra
  • HT: 1:0
  • FT: 3:1
Torns IF : Eskilsminne IF Sweden
Division 1, Södra
  • HT: 0:1
  • FT: 1:3
Aarhus Fremad : Dalum IF Denmark
2nd Division, Relegation
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
FK KF : Pobeda 1 Russia
Saint Petersburg First League
  • HT: 2:0
  • FT: 3:2
IFK Umea : Taftea IK Sweden
Division 2, Norrland
  • HT: 0:1
  • FT: 1:2
Gottne IF : Kramfors-Alliansen Sweden
Division 2, Norrland
  • HT: 1:0
  • FT: 2:1
FBK Karlstad : Karlstad BK Sweden
Division 2, Norra Gotaland
  • HT: 0:2
  • FT: 0:2
1 FC Vitosha Bistrica : Lokomotive Sofia Bulgaria
First Professional League, Relegation/Promotion
  • HT: 0:1
  • FT: 1:1
  • OT: 2:2
  • PEN: 6:4
Switzerland : France International Youth
U21 Friendly Games
  • HT: 1:0
  • FT: 2:1
JK Tallinna Kalev III : Laanemaa JK Haapsalu Estonia
II Liiga Louna/l\1\1\1\1s
  • HT: 1:1
  • FT: 1:1
SV Stripfing : SV Haitzendorf Austria Amateur
Landesliga N\1\1
  • HT: 2:0
  • FT: 5:0
Portugal : Italy International Youth
U21 Friendly Games
  • HT: 3:1
  • FT: 3:2
1 TSV Rain/Lech : FC Memmingen Germany Amateur
Regionalliga Bavaria, Relegation/Promotion
  • HT: 3:0
  • FT: 3:2
FC Torpedo 2008 Kutaisi : FC Dinamo Tbilisi Georgia
National League
  • HT: 1:1
  • FT: 1:1
TSV Aubstadt : Spvgg Bayreuth Germany Amateur
Regionalliga Bavaria, Relegation/Promotion
  • HT: 1:1
  • FT: 2:2
JK Tammeka Tartu II : Tallinna FC Flora Estonia
Esiliiga B
  • HT: 2:0
  • FT: 5:0
HPS : FC Futura Finland Amateur
3 Division Helsinki/uusimaa 2
  • HT: 0:1
  • FT: 0:5
Uhelne Sklady : Admira PR B Czech Republic
Krajsky Prebor
  • HT: 3:1
  • FT: 3:3
1 BK Hacken : IFK Goeteborg Sweden Amateur
U19, Allsvenskan, Sodra
  • HT: 0:1
  • FT: 0:3
FK Elektrenu Versme : FK Tera Vilnius Lithuania
LFF Cup
  • HT: 0:1
  • FT: 3:1
Pif Jalkapallo : Tuwe Finland Amateur
3 Division Turku
  • HT: 3:0
  • FT: 9:1
Mypa Myllykoski : Mipk Mikkeli Finland
Kakkonen, Ita
  • HT: 0:0
  • FT: 1:0
1 SK Od-80 : Yunost Moskvy-spartak-2 Russia
Moscow Championship
  • HT: 0:0
  • FT: 0:2
IF Gnistan : FC Viikingit Finland
Kakkonen, Ita
  • HT: 0:0
  • FT: 0:0
SK Maria Saal : SK Treibach Austria Amateur
Kärntner Liga
  • HT: 0:3
  • FT: 0:7
Hifk 2 : Kaapo Kaarina Finland
Kakkonen, Lansi
  • HT: 1:0
  • FT: 3:2
FK Silas : FC Pakruojis 1 Lithuania
LFF Cup
  • HT: 1:1
  • FT: 1:1
  • OT: 1:2
Primeiro de Agosto : Sagrada Esperanca Angola
Girabola
  • FT: 1:0
FK Viktoria Zizkov : SK Dynamo Ceske Budejovi. Czech Republic
FNL
  • HT: 0:2
  • FT: 1:2
SFC Opava : Fotbal Frydek Mistek Czech Republic
FNL
  • HT: 4:0
  • FT: 7:0
FK Usti Nad Labem : MFK Vitkovice Czech Republic
FNL
  • HT: 2:0
  • FT: 4:0
Pardubice : FK Olympia Praha Czech Republic
FNL
  • HT: 0:0
  • FT: 2:0
1 LDU Quito Reserve : Delfin SC Ecuador
Reserve League
  • HT: 0:0
  • FT: 4:3
Mas Taborsko : FC Hradec Kralove Czech Republic
FNL
  • HT: 0:1
  • FT: 0:2
Banik Sokolov : FC Graffin Vlasim Czech Republic
FNL
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
FC Strogino-m : Prialit Russia
Zone Moscow, Division A
  • HT: 3:0
  • FT: 5:0
1 SC Znojmo : 1 FK Pribram Czech Republic
FNL
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
Fotbal Trinec : FK Varnsdorf Czech Republic
FNL
  • HT: 0:1
  • FT: 2:2
Boskovice : FC Svratka Brno Czech Republic
Krajsky Prebor
  • HT: 0:2
  • FT: 3:3
Troitsk : Khimki-m 1 Russia
Zone Moscow, Division A
  • HT: 1:0
  • FT: 3:0
FC Arsenal Bila Tserkva : FC Nyva Ternopil Ukraine
Druga Liga
  • HT: 0:0
  • FT: 0:2
FC Dnipro : FC Nikopol Ukraine
Druga Liga
  • HT: 1:0
  • FT: 1:1
1 Trikala : Ergotelis FC Greece
Football League
  • HT: 0:0
  • FT: 0:3
J. Darul Takzim II : Terengganu FC 2 Malaysia
Premier League
  • HT: 2:1
  • FT: 2:1
Uitm FC : Misc Malaysia
Premier League
  • HT: 0:1
  • FT: 0:2
Pahang FA : Kuala Lumpur Malaysia
Super League
  • HT: 2:0
  • FT: 4:0
FC Pakhtakor Tashkent : FC Bunyodkor Uzbekistan
PFL
  • HT: 1:0
  • FT: 1:0
FK Neftchi Fargona : Sogdiyona Jizzax Uzbekistan
PFL
  • HT: 0:1
  • FT: 0:2
Hapoel Kfar Saba : Ironi Tiberias Israel
National League, Relegation/Promotion
  • HT: 0:1
  • FT: 4:2
AS Kigali : Bugesera FC Rwanda
National Football League
  • HT: 3:0
  • FT: 4:0